Kauçuk Granül Grubu Kauçuk Rejenere Grubu Esnek Zemin Kaplama Grubu 1. Modüler Sistem 2. Dökme Sistem Çocuk Oyun Grupları Açık Alan Fitnes Aletleri Spor Sahaları Yapımı

Adana'da 2400m² kapalı 4500m² açık toplam 6900 m² alanda kurulu tesislerimizde kullanılmış Otomobil, Kamyon, Otobüs ve Tır lastikleri parçalanarak Tekstil ve Çelikten arındırılmış vaziyette günlük 15 ton kapasiteli ön kırma (8-12mm) makinelerinden geçirilip Sentetik Çim Halı içi - modüler veya dökme kauçuk granüllü esnek zemin imalatında ve diğer kullanım amaçlarına uygun olarak Granülatör veya Değirmenlerden geçirilmekte 0,01mm'den 4,00 mm'ye kadar kalibrede Kauçuk Toz veya Granül imal edilmektedir.


Kauçuk Granül Kauçuk Granül

Kauçuk Granül Lastik Unu veya Rejenere Tozu tabir edilen 0.50 mm ye kadar kalibreli bu imalatımız Kara Lastik sektöründe Rejenere Hamuru (Lastik Ayakkabı ve Çizme, Lastik Taban ve Topuk imalatında Otomotiv, Sert Tekerlek, Fren ve Debriyaj Balataları, Sürtünme Plakaları, Lastik Conta ve Takoz) imalatında kullanılmaktadır. Ayrıca bu malzeme genel kullanım amaçlı lastik maddelerin formülasyonunda da kullanılmaktadır.


Kauçuk Granül Kauçuk Granül

Kauçuk Granül Yoğunlukla Futbol Halı Sahalarında 3.50 cm - 6.00 cm hav uzunluklu Sentetik Çim Halı Elyafı arasında kullanılan bu malzeme Futbol dışında Oyun Alanları Yüzeyleri, Spor Alanları ve değişik şekil verilebilen ürünler imalatında kullanılmakta olup Çimen Yeşili, Kiremit rengi imalatlarımız mevcuttur.


Kauçuk Granül Kauçuk Granül

Kauçuk Granül Bu ürünümüz Tenis Kortları - Voleybol - Basketbol oyun alanları, Tartan Pist, Yürüyüş Yolları, Renkli Zemin altı döşemelerinde kullanılmaktadır.


Kauçuk Granül Kauçuk Granül

Kauçuk Granül Atletizm Pisti (Tartan Pist) - Çocuk Oyun Alanları gibi yumuşak düşüş için, darbe emici yüzeylerde kullanılmakta olup Çimen Yeşili, Kiremit Rengi imalatlarımız mevcuttur.