Kauçuk Granül Grubu Kauçuk Rejenere Grubu Esnek Zemin Kaplama Grubu 1. Modüler Sistem 2. Dökme Sistem Çocuk Oyun Grupları Açık Alan Fitnes Aletleri Spor Sahaları Yapımı
Hakkımızda

2001 Yılında otomobil lastiği ve lastik kaplama sektöründe oluşan kauçuk atıkların (parça ve raspa tozu) geri dönüşüm ile ekonomiye yeniden kazandırılması amacıyla aile şirketi olarak kurulan ÜN - SAL DANIŞMANLIK GIDA TEKSTİL ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. önceleri raspa tozlarının AB ülkelerine ihracatını gerçekleştirirken 2002 yılından itibaren granül tesislerini kurarak spor tesisleri esnek zemin granüllerini, sentetik çim halı sahaları için UEFA ve FIFA standartlarında SBR kauçuk granül üretmeye başlamıştır. 2004 yılında kendi üretimimiz 0.01-0.50 mm kalibre kauçuk tozlarının kimyasallarla zenginleştirilerek buhar otoklavlarında pişirilmesi suretiyle Rejenere Kauçuk Hamuru imalatına başlamıştır. Takoz - Kaplin - Paspas-Hız Bariyerleri gibi kauçuk imalatlarımız yanında bu ürünün kauçuk kullanıcılarına satışı da yapılmaktadır.

2005 yılından itibaren, bugün aylık 25 000 m2 ye ulaşan kapasite ile kendi üretimimiz olan SBR Kauçuk Granüllerin özel karışım formülleri ile istenilen ebat, kalınlık ve renklerde DIN EN 1177 ve TS EN 1177 normlarına uygun TSE belgeli Kauçuk Granüllü Esnek Zemin Döşemeleri ( kilitli parke - karo - altıgen - eşkenar dörtgen - balık modellerde) imalatı ve Dökme Esnek Zemin Kaplamaları (SBR - SBR + Renklendirilmiş SBR - SBR + EPDM ) uygulamaları yapmakta Tenis Kortları - Sentetik Çim Halı Saha - Kapalı Spor Sahaları Esnek Zeminleri - Çok Amaçlı Spor Sahaları - Yürüyüş Yolları - Tartan Pistler - Çocuk Oyun Grupları Alt Zemin Döşemeleri imal etmekteyiz..Yılda 4000 ton kauçuk atığını tesislerimizde ekonomiye yeniden kazandırmak ithal talebini azaltarak ihracatımızla yurda döviz kazandırıyor olmak ISO 9001 - 2000 Yönetim Kalite Belgesi ve TS EN 1177 normlarına uygun TSE belgeli ürünlerimiz yanında üretimlerimizdeki müşteri memnuniyeti gururumuzdur.

Belgelerimiz Hakkımızda
TSE, ISO, Kalite Yönetim Sistemi
  • Kapasite Raporu
  • Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil
  • Sanayi Sicil Belgesi
  • Adana Sanayi Odası İmalat Yeterlik Belgesi
  • Focus Certification ISO 9001:2000
  • TSE İmalata Yeterlilik Belgesi
  • TSE Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi
  • Focus Certification ISO 14001:2004